Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
с. Зоря,
пл. В.Плютинського, 2а/1
тел. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Художники та їхні роботи

:: Ведучі художники Рівненського району ::

Прізвище, ім’я, по батькові Місце проживання Напрям діяльності
Абрамовський Роман Клавдійович смт. Клевань художник, кераміка
Тихонов Олександр Євгенович смт. Квасилів художник-дизайнер, комп’ютерна графіка
Похоруков Геннадій Васильович смт. Квасилів художник
Борисюк Ярослав Аркадійович с. Велика Омеляна художник
Грушенька Надія Олексіївна с.Колоденка художниця
Кирильчук Надія Олексіївна с. Колоденка художниця
Кушнір Лариса Миколаївна с.Іскра художниця
Степанов Василь Петрович с.Іскра художник
Мельничук Іван Ананійович с. Козлин художник /ікона
Блонський Олександр Петрович с. Козлин художник
Степанюк Костянтин Костянтинович с. Сергеевка художник
Верхатуров Володимир Гнатович с. Тайкури художник, іконописець
Пашковський Микола Васильович с. Новостав художник
Хіночик Володимир Петрович с. В.Омеляна художник
Дмитришина Марія Миколаївна с. Глинки художниця, гобелени
Дячук Марія Михайлівна с. Котів художниця
Трофимчук Володимир Миколайович с. Котів художник

:: Бадера Серафима Дем’янівна ::

Бадера Серафима Дем’янівна народилася у 1932 році в селі Колоденка, але все своє свідоме життя прожила у селі Великий Олексин Рівненського району. Закінчила Серафима Дем’янівна Московський народний університет мистецтв. Працювала вчителем образотворчого мистецтва, художником-оформлювачем на різних підприємствах Рівненщини. У вільний від роботи час писала картини для себе та друзів. Багато робіт дарувала. Любила писати пейзажі, робила копії портретів відомих і любимих нею поетів. Написала портрети Лесі українки, Тараса Шевченка. В останні роки малювала ікони. Серафима Дем’янівна була засновником і організатором будівництва храму у селі Малий Олексин і у цей храм зробила декілька ікон.

\

:: Верхатуров Володимир Гнатович ::

Верхатуров Володимир Гнатович народився у 1947 році с.Мала Ростигаєвка Зімінського району, Якутської області. У 1945 році переїхав у с.Тайкури. Закінчив 10 класів вечірньої школи у с.Тайкури. Потім працював кіномеханіком у клубі, одружився, має двоє синів. Творити почав у 1980 році. На сьогодні є 12 робіт.

:: Пашковський Микола Васильович ::


Микола Пашковський народився в с. Новостав 6 серпня 1947 року. Навчався в Новоставській восьмирічній школі. Перші художні кроки малий Миколка зробив ще в дошкільному віці. З роками малювання не втратило для нього своєї привабливості, а у старших класах він вже твердо знав, що стане художником. Тож після закінчення школи почав посилати малюнки у Московський народний інститут мистецтв. Звідти юному художнику відповіли, що його роботи дозволяють перейти на наступний курс. Навчався Микола у відомих художників Миколи Гончарова та Гліба Єрмолаєва.

Пейзажі, натюрморти, портрети, тематичні малюнки, – все це на картинах художника. З дитинства любив розглядати квіти, особливо польові, їх форму, кольори. Незважаючи на відсутність майстерні, художник творить чудові картини. Окрім краєвидів і натюрмортів береться й за портрети. Це такі як «Портрет хлопчика в червоній одежі», «Первопечатник», «Дівчина в червоній хусточці» та ряд інших. Та основне покликання М. Пашковського – природа. Розповідає, що коли є натхнення, малює в будь-яку погоду: – Інколи виходжу на галявину у сніг, дощ чи мороз, щоб відтворити її красу й неповторність. Зокрема, пейзажі «Ліс біля Новоставу», «Зимовий ранок», «В бору», «Лісний етюд», «Весняний день» та інші. М. Пашковський вважає, що найбільше йому вдаються пейзажі і портрети, а улюблений колір – голубий колір неба.

:: Дмитришина Марія Михайлівна ::

Дмитришина (Власюк) Марія Михайлівна народилась 20 вересня 1981 року в с. Глинки в інтелігентній сім’ї. Батько – священик, мати – вчитель. В 1988 р. пішла в
перший клас місцевої школи.

Перша вчителька помітила нахил до точних копій і постійно підтримувала бажання малювати. Під час навчання в школі виконувала різні завдання по
оформленню стендів, плакатів.

Цікаво було навчатись в художній школі м. Рівне до якої вступила в 1996 р. Захоплювалась творчістю свого вчителя Горєлова М. Є., який закінчив у свій
час художнє училище м. Одеси.

В 1999 р. одночасно отримала свідоцтво про повну середню освіту та закінчення Рівненської дитячої художньої школи. Рішення було однозначним
- продовжити художню освіту.

У 1999 р. вступила до Одеського державного художньо-театрального училища ім. М. Б. Трекова, яке є одним з найстаріших художніх навчальних закладів України. У свій час, тут працювали такі видатні художники, як Генадій Ладиженський, Антон-Вільгем Бауер, Франц Рубо, Михайло Врубель, Киріяк Костанді, Павло Волокидін, Петро Нілус.
По закінченні у 2004 р. отримала диплом викладача, художника виконавця живопису. Захистила дипломну роботу з живопису «Музика».

У цьому ж році вступила до Рівненського державного гуманітарного університету на художньо-педагогічний факультет, де продовжила у своїх двох дипломних роботах тему музики. Дипломні роботи «Звуки класики» та 4 «Світло музики» виконані в техніці гобелену.

В 2008 р. закінчила Рівненський гуманітарний університет за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» та здобула кваліфікацію художника-майстра декоративно прикладного мистецтва,
викладача.

По закінченні перелічених навчальних закладів працювала викладачем у ВПУ
-1 м. Рівне, Гощанській школі мистецтв. Певний час працювала на підприємстві «Бурштин» м. Рівне. Продовжує писати натюрморти, пейзажі.


:: Блонський Олександр Петрович ::

Народився в 1988 році, в с. Козлин Рівненської області. З дитинства любив малювати.
З 1996 р. по 2003 р. навчався в Рівненській дитячій художній школі.
З 2003 р. по 2007 р. навчався в Державній художній середній школі ім. Шевченко м. Київ. Під час навчання приймав участь в різних конкурсах та виставках.

Після закінчення школи в 2007 р. поступив на факультет живопису в Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури в м. Київ.

Приймав участь у розписах храмів: церква Святої Трійці м. Бровари, Знаменська церква м. Єлець.
:: Трофімчук Володимир Миколайович ::

Житель с. Котів Рівненського району. Народився в 1961 році. Закінчив Котівську середню школу. Після служби в армії навчався майстерності художника має кваліфікацію художникоформлювач, дизайнер. Одружений має двох дітей.

Закоханий в рідний край, мальовничі краєвиди малої Батьківщини. Багато робіт присвятив рідним пейзажам.

На даний час займається розписом храмів, працює в декоративно-оформлювальному напрямку.

:: Степанов Василь Петрович ::

Народився 8 червня 1990 року в с. Іскра Рівненського району. У 2005 році закінчив 9 класів Іскрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Навчався в Зорянській художній школі з 5 по 9 клас.

У 2005 році вступив до ВПУ №1 м.Рівне. Навчався одночасно в художній школі Палацу дітей та молоді.

У 2006 році вступив до Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. І.Труша, де і навчається сьогодні, на відділі художнього металу.
:: Кушнір Лариса Миколаївна ::

Народилася 12 березня 1971 року в селі Радухівка в родині столяра Петрович Миколи.

Після школи навчалась в Університеті мистецтв. Зараз працює завідуючою клубом села Іскра.


:: Марія Дячук ::


Дячук Марія Михайлівна народилася в с.Котів. Закінчила Котівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненського району. Ще в школі здібності дівчинки до малювання помітила її вчителька образотворчого мистецтва Малащук Тетяна Степанівна. Після школи Марійка займалася в художній школі м.Рівне, яку закінчила в 2000 році. Неодноразово брала участь у різних конкурсах малюнків. Після школи продовжила навчання у Квасилівській школі-ліцей Рівненського району, де здобула професію художника-живописця. Марія продовжує і на цей день творити нові шедеври живопису.
У журналі Інва.нет №21 2009 року вийшла стаття присвячена життю та творчості Марії.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.