Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
с. Зоря,
пл. В.Плютинського, 2а/1
тел. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Промисловість

Вигідне географіа положення та багаті природні, матеріальні та трудові ресурси визначають сучасний характер розвитку й структуру господарського комплексу Рівненського району. У районі нині дії 23 промислових підприємства, 450 підприємств малого бізнесу, 1060 підприємців. Основними видами промислової продукції є машини сільськогосподарського призначення та запасні частини до них, силікатна цегла, надміцні залізобетонні конструкції, меблі, лікеро-горілчані вироби, цукор, інші продовольчі товари. Серед найбільших промислових підприємств району – спільне українсько-французьке підприємство «Консьюмерс-Скло Зоря» (спеціалізується на виробництві скляної тари), товариство «Одек-Україна» (виробляє клеєну фанеру), товариство «Коливань» та «Касис» (займаються виробництвом паркету та іншої продукції з деревини), Любомирський вапняно-селікатнрий завод (силікатна цегла), товариство «Олісма» (виробництво офісних меблів), виробничо-торговельне підприємство «Агропереробка» (молочні вироби) та ін.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.