Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
смт.Клевань 2,
вул.Сагайдачного, 24
тел. (0362) 7-16-63,
моб. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Безсмертна дочка Прометея

Безсмертна дочка Прометея
25 лютого 2011року минає 140 років від дня народження видатної української поетеси, перекладачки та громадського діяча Лесі Українки.

З нагоди ювілею в Клеванському НВК “школа-ліцей” пройшов усний журнал “Безсмертна дочка Прометея”. Його підготували учні 10-А класу “школи-ліцею”та працівники районної бібліотеки для дітей, які оформили виставку” Ні , я , жива. Я буду вічно жити”.

Святково прибрана зала. На стіні портрет Лесі Українки. На стенді книжково-ілюстративна виставка ” Ні , я , жива. Я буду вічно жити”. Вчителька української мови та літератури Надія Остапівна Наглюк розповіла про життя і творчість поетеси. На святі ведучою була Герчук Інна, яка читала вірші Л.Українки. Найактивнішими учасниками свята були Мельник Віта, Коробчук Віталій, Лукащук Мирослава, Скульбида Ірина, Скульбида Марина, Дячук Марія, Могилевська Світлана. В кінці заходу вчителька Наглюк Надія Остапівна запропонувала учням невелику вікторину з життя і творчості Лесі Українки.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.