Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
с. Зоря,
пл. В.Плютинського, 2а/1
тел. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

29 вересня пройшов семінар-нарада бібліотечних працівників району. Семінар пройшов на базі публічно-шкільної бібліотеки с. Омеляна. Тема семінару “Бібліотека – простір для читання і розвитку дитини”.

Завідувачка бібліотекою Вознюк О.Я. та гол. бібліотекар шкільного відділу Сіроштан Л.М. презентували роботу бібліотеки з організації дозвілля дітей села та популяризації читання серед дітей, забезпеченню книгою та інформацією колективу НВК школа-гімназія.

З консультаціями виступили заступник директора ЦСПШБ по роботі з дітьми Коротчук Л.П. та методист районного відділу освіти Павлюк Л.В.

Друга частина семінару-наради була присвячена святкуванню Всеукраїнського Дня бібліотек.

Культпрацівники Омелянського будинку культури підготували поздоровлення та концертну програму. Ведуча дійства художній керівник О.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.