Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
с. Зоря,
пл. В.Плютинського, 2а/1
тел. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

80 років Р.Солоневському

25 квітня 2010 року виповнилось 80 років Клеванському поету-гумористу Ростиславу Солоневському. Свято відбувалося в читальному залі Рівненської районної бібліотеки.

Наш земляк Ростислав Солоневський двічі ставав лауреатом Нобельської премії. Вона присуджується щорічно за підсумками всеукраїнського фестивалю гумору, який проходить у селі Нобель Зарічненського району. А недавно Ростислав Тимофійович побував у селі Кричильськ Сарненського району, на батьківщині відомого рівненського поета-гумориста Леоніда Куліша (1942-2007рр.).

Імя Леоніда Куліша носить спеціально встановлена літературна премія. Під час візиту Ростислава Солоневського на батьківщину свого колишнього товариша по перу, оголосили, що він став лауреатом премії ім. Л.Куліша за 2010 рік.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.