Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
смт.Клевань 2,
вул.Сагайдачного, 24
тел. (0362) 7-16-63,
моб. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Чарівний світ дитинства

Чарівний світ дитинства

В день дитинства, миру на Землі,
Наше літо ніжиться в теплі.
В день дитинства – в селах і містах
Розливайся, пісне, на вустах.

Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Адже, саме в дітях, ми хочемо бачити здійснення мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати, ми дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одним з найголовніших наших обов’язків.
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Особливо весело і цікаво в районній бібліотеці для дітей під час літніх канікул. 1 червня Міжнародний день захисту дітей – це не тільки початок літа, а ще й перший день «свободи», з цього дня на природі діє літня тераса. На читачів завжди чекає розважальна програма і всі заходи проводяться на вулиці. «Чарівний світ дитинства» під такою назвою проводилось свято в Рівненській районній бібліотеці для дітей. Була оформлена книжково-ілюстративна виставка «Прилетіло літечко на рожевих крилечках». А юні артисти Красільнікова Аміна, Каліш Максим, Коденець Юлія, Карпович Ірина, Медко Наталія, Попенко Руслана представили лялькову виставу «Що вовчисько наробив». Працівники бібліотеки провели конкурс на знання українських народних казок.
Бібліотека для дітей тісно співпрацює з вихователями та вихованцями дитячого комбінату «Сонечко» під керівництвом завідувачки Михацевич Ольги Григорівни. Вихованці дитячого комбінату приходять до нас на екскурсії, а під час літніх канікул приходять до нас просто відпочити. Працівники бібліотеки читають дітям книги, проводять з дітьми вікторини, конкурси, літературні подорожі.
Ми вважаємо що усі діти талановиті. У бібліотеці можливість проявити себе має кожна дитина. Тут проводяться конкурси малюнків, саморобок, конкурси на краще читання віршів, діє об’єднання за інтересами «Книга і лялька».
А ми бібліотекарі щодня чекаємо наших улюблених читачів, ділимося з ними планами на майбутнє, щоб знову почути від дітей: «Бібліотека – наш рідний дім!».

Коротчук Любов Петрівна заступник директора по роботі з дітьми Рівненської ЦСПШБ

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.