Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
смт.Клевань 2,
вул.Сагайдачного, 24
тел. (0362) 7-16-63,
моб. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Прощавай Букварику


Прощавай Букварику

4 травня 2012 року в Клеванській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат №1 І-ІІІ ступенів Рівненської обласної ради в святково прибраній актовій залі відбулося свято «Прощавай Букварику».
На свято були запрошені мами та бабусі учнів школи, учні молодших класів. Організатори свята вчителі та вихователі школи: Коленюк Марія Романівна, Прокопчук Лілія Василівна та Щербун Світлана Олександрівна.
Учні перших класів підготували літературно-музичну композицію. Вони співали пісні, розказували вірші, танцювали. Діти з задоволенням відгадували загадки, які загадували: заступник директора по роботі з дітьми Рівненської ЦСПШБ Коротчук Любов Петрівна, та організатор свята вчитель Коленюк Марія Романівна.
Щоб підняти настрій дітей на свято завітала Баба Яга на мітлі.
Вчителька Сульжина Оксана Володимирівна підготувала та провела з дітьми лялькову виставу «Колобок» перероблену на новий лад. Діти гралися та відгадували казкових героїв. Учасники свята познайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Кращі книги – нашим дітям», яку підготували працівники районної бібліотеки для дітей.
Директор школи-інтернату Фалко Жанна Василівна дякувала дітям та педагогам школи за змістовно проведений захід, мамам та бабусям дала цінні поради, щодо виховання і навчання дітей.
Всі учасники свята отримали солодкі подарунки від школи і спонсорів, а від бібліотеки діти отримали розмальовки і журнали.
Працівники районної бібліотеки для дітей запросили присутніх на екскурсію в районну бібліотеку для дітей.

Коротчук Любов Петрівна заступник директора по роботі з дітьми Рівненської ЦСПШБ

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.