Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
смт.Клевань 2,
вул.Сагайдачного, 24
тел. (0362) 7-16-63,
моб. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Княже місто

Книги подаровані директором Дубенського історико-культурного заповідника Смоліним П. П.

Це видання присвячується 70-річчю мужейної справи на Дубенщині. Йдеться в ньому про історію міста Дубна, яке було і залишається значним культурним та іторичним центром древньої Волині.

Місто Дубно належить до найбільш цікавих в історично-культурному контексті міст України, міст-заповідників, де ще збереглися ознаки різних часових прошарків. Це місто-легенда, яке таїть тисячі переказів про героїчні постаті, про звитяги і герці, про ніжність і мужність, вірність і зраду, смерть і невмирущість.

Цей науковий збірник є ще одним виданням Державного історико-культурного заповідника міста Дубна, яке знайомить читачів із тезами доповідей, виступів і повідомлень учасників Міжнародної науково-теоретичної конференції, присвяченої півтисячолітньому ювілеєві Магдебурзького права у місті Дубні Рівненської області.

У збірнику опубліковано матеріали науково-теоретичної конференції, яка відбулася 12 липня 2008 року в м. Дубні Рівненської області з нагоди 15-річчя створення тут Державного історико-культурного заповідника.

У матеріалах висвітлено основні віхи становлення і розвитку Заповідника. Окремий розділ присвячений дослідникам, краєзнавцям, музейникам.

У книзі «Князі на Дубні» автор Петро Смолін (директор Державного історико-культурного заповідника міста Дубна, заслужений працівник культури України, лауреат премії імені Ігоря Свєшнікова в галузі охорони культурної спадщини, учасник бойових дій) розповідає про славні роди князів Острозьких, Заславських, Сан-гушків, Любомирських, Барятинських, а також графський рід Шувалових. Гортаючи сторінки нарису, читач матиме змогу ознайомитися з князями, які своїми особливими внесками зробили Дубно таким історичним і мальовничим містом.

Документально-історичне видання присвячене 550-річчю з Дня народження К. І. Острозького, ілюстроване рідкісними фотоматеріалами.

Тези наукових доповідей і повідомлень цієї ювілейної науково-теоретичної конференції присвячуються 200-річчю від дня народження геніального Миколи Васильовича Гоголя.

Насамперед, йдеться про його безсмертну повість “Тарас Бульба”, позаяк це -Дубенщина. Але – не тільки про це. Бо титанічна постать Гоголя – багатовимірна й доволі неоднозначна. Безперечно, це видання стане в неабиякій нагоді педагогам і науковцям, школярам і студентам, журналістам і краєзнавцям – всім шанувальникам і дослідникам творчості письменника.

Старі поштівки і фотографії з видами Дубна збирало не одне покоління музейників. Фондова колекція цих раритетів є гордістю Заповідника. Вагомий внесок до фотоальбому належить колишнім і теперішнім мешканцям міста, які передали у фонди свої надбання задля збереження історичної та культурної спадщини Дубна. Це – Степан Гордієвич, Борис Савчук, Галина Салієнко, Антоніна Пономаренко, Людмила Прибит-ковська, Ангеліна Димо, Цві Малер, Тетяна Трубіна, Михайло Гальчук, Володимир Волошин, Володимир Сухолейстер та інші. Використано також копії збірки архівних фотографій міста Дубна з Варшавського Інституту Мистецтв Польської Академії Наук, подарованих владою міста-побратима Дубна – Соколова-Подляського.

Видати подібний фотолітопис старовинного міста Дубна було давньою мрією автора – Тамари Дмитренко, яка очолює відділ історії Заповідника і впродовж 30-ти років збирає та систематизує колекцію.

Праця розрахована на увагу, насамперед, старшого покоління дубенчан, яке згадує наше місто таким, яким воно збереглося на старих знімках, та нинішньої громади Дубна, а також тих, кого доля розкидала по всьому світі, але в серцях назавше залишилися пам’ятні куточки рідного краю.

Цей науковий збірник знайомить читачів із тезами виступів, повідомлень і доповідей учасників Міжнародної наукової історико-краєзнавчої конференції “Єврейському народові”, яка присвячується багатовіковим українсько-єврейським взаєминам на Дубенщині.

Гості цього поважного форуму – із Києва й Тель-Авіва, Праги й Луцька, Рівного й Старокостянтиноеа, Бердичева і Крем’янця, Львова і Дубна: вчені, музейники, освітяни, культорологи, просвітяни, краєзнавці, письменники, журналісти, представники влади.

Це видання, безперечно, стане в нагоді шанувальникам нашої минувшини, навчальним закладам, викладачам, студентам, ліцеїстам, гімназистам, школярам і послужить поглибленню, розширенню, зміцненню приязних стосунків між: українським та єврейським народами.

У книзі «Форт-застава Дубно» автор Петро Смолін (директор Державного історико-культурного заповідника міста Дубно, заслужений працівник культури України, лауреат премії імені Ігоря Свєшнікова в галузі охорони культурної спадщини) розповідає про унікальну фортифікаційну пам’ятку кінця ХЇХ століття – Дубенський форт. Уже більше ста років споруда привертає увагу численних відвідувачів з України та з-за кордону.

Це документально-історичне видання, здійснене до 120-річчя форту, ілюстроване фотоматеріалами, багато з яких публікуються вперше, містить короткий словник, біографічний покажчик.

Праця розрахована на істориків, краєзнавців, усіх тих, хто небайдужий до історії визначних пам’яток.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.