Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
с. Зоря,
пл. В.Плютинського, 2а/1
тел. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Квасилів

«Письменницький маршрут» Миколи Кащука

Цьогоріч День української писемності та мови відзначився у Квасилівському НВК «школа-ліцей» цікавою та приємною подією: до школи завітав відомий рівненський письменник Микола Кирилович Кащук. Микола Кирилович – автор гумористичних збірок «Хитрий Тарас», «Комірник-жартівник», «Сільський шум», «Невигране парі» та ін. А значну частину своєї творчості він присвятив дітям. Письменник створив цілий ряд збірочок віршів, загадок, гумористичних мініатюр для маленьких читачів. Усі вони наповнені любов’ю до природи, до рідного краю, до праці. Микола Кирилович добре знається на флорі та фауні нашого краю, майстерно й цікаво описує їх представників у віршованих творах для дітей. «Сліпий звірок», «Хитрий птах», «Горіховий кущик», «Весняні квіти», «Полохлива риба» – назви його поезій говорять самі за себе.

Окремими виданнями в автора вийшли книги «Тепла хата» (1998), «Хитрий Тарас» (1999), «Прочитай та відгадай» (1999), «Рідний край» (2000), «Сільський шум» (2000), «Цей загадковий світ» (2000), яка стала переможницею обласного конкурсу «Краща книга Рівненщини» 2016 року, «Любим дітям» (2001), «Відгадає той, хто знає» (2001), «З любов’ю до природи» (2001), «Комірник-жартівник» (2002), «Загадковий світ» (2003), «Щасливе дитинство» (2007),  «Що то за біда» (2009). Крім того, гумористичні твори Миколи Кащука регулярно друкуються на сторінках газети «Сільські вісті» у розділі «Весела світлиця».

Отож, творча зустріч письменника з учнями 8-х класів Квасилівського НВК «школа-ліцей» теж розпочалася з гумору. Микола Кирилович читав гуморески, розповідав кумедні історії із свого дитинства. Так звані «шкільні» гуморески «Щоб не вилітало», «Найкращий час», «Пряма мова», «День сміху» викликали в учнів пожвавлення та сміх, адже ситуації, описані в них, знайомі кожному школяреві. Прозвучали й «студентські» гуморески «Студенти не палять», «Білет», «Без натяжки», «Думка», а веселі історії «Кінофестиваль», «Кастинг» та «Міношукач» викликали справжній вибух сміху! У затишній шкільній актовій залі було гамірно, весело та дуже цікаво!

Однак, знайшовся час і для серйозних розмов. Микола Кащук розповів юним слухачам про літературні свята та фестивалі Рівненщини -  «Дерманський світильник», «Свіча пам’яті», «Городецький автограф», про літературну премію Світочів. А розповідь Миколи Кириловича про всеукраїнський фестиваль гумору «Лауреат Нобельської премії», який щорічно відбувається в селі Нобель Зарічненського району плавно перетікла в захопливий опис природи Полісся, зачарування красою величезного, чистого, немов казкового озера Нобель та гармонією незайманого природного розмаїття…

Згодом Микола Кащук відповідав на запитання учнів, ділився творчими планами. Зокрема розповів, що незабаром з друку вийдуть дві його книги: «Загадковий світ» (видавництво «Волинські обереги») та «Південні друзі» (видавництво «Принт Хауз»).  Остання в поетичній формі ознайомить маленьких читачів з рослинами та тваринами, що походять з теплих південних країн. Ну й звичайно ж, не обійшлося в цей день без автографів та пам’ятних світлин, щирих побажань. Сподіваємося, що юним читачам запам’ятається побажання Миколи Кащука: «Хай книга пророщує у вас зерна любові до рідного краю!»

А ми щиро зичимо Миколі Кириловичу невичерпного натхнення, творчого довголіття та здійснення усього задуманого!

11.11.2016 року                      Завідувач ПШБ смт Квасилів             Оксана Захарчук

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.