Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
смт.Клевань 2,
вул.Сагайдачного, 24
тел. (0362) 7-16-63,
моб. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

День вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця

Щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця вся Україна відмічає День української писемності та мови.

“Усе минає, а слово залишається. Зникають у безвісті держави, володарі, раби, на порох розсипаються величні будівлі, вмирають дерева, пересихають ріки, гори перетворюються на купу каміння, все стає тліном і прахом, а написане слово залишається” – такими словами розпочала музично-літературну годину вчителька української мови та літератури Корсюк Олена Анатолівна. Вчителі Осійчук С. С., Ківінський В. П., Свиридюк І. М., Орленко Л. О., Головій В. О. згадали тих, хто творив нашу мову, хто написав “Велесову книгу”, та “Пересопницьке Євангеліє. Розповіли про автора першої друкованої книги українця Юрія Дрогобича, про Острозьку школу-академію де вивчали “сім вільних наук” ще у 1570 р..

На святі були присутні учні всіх класів. Звучали вірші В. Сосюри “О мово моя”, А. Малишка “Буду я навчатись”, О. Підсухи “Мова”, Ю. Рибчинського “Наша мова”, Д. Павличка “О рідне слово, хто без тебе я?” та багато інших.

Лунали пісні про мову у виконання Наталії Власюк, Аліни Фауст, вчителя Юрчика Юрія Володимировича та інших.

Із заключним словом виступила директор школи Фалко Є. В., яка сказала, що кожна людина повинна вивчати і шанувати рідну мову, яка віддзеркалює душу народу, його історію. У нашій мові є чимало захоплюючого і дивовижного. І щасливі ми, що народилися й живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – у нашій славній Україні. Та, нажаль, культура нашого мовлення не завжди висока. У спілкування трапляються діалектні слова, жаргонізми, слова-паразити. На закінчення директор прочитала вірш О. Богачука “Мій край” з книги В. Войтовича “Пересопниця. Рівненський край: історія та культура”, яка була представлена на книжковій виставці “Мовні перлини” для кожної людини. Але на цьому свято не закінчилося. Спонсор Прат “Райз-Максимко” виділив транспорт на поїздку до культурно-археологічного комплексу “Пересопниця” – батьківщини української Першокниги. І учні початкових класів з радістю поїхали на екскурсію.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.