Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
смт.Клевань 2,
вул.Сагайдачного, 24
тел. (0362) 7-16-63,
моб. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Голодомор

Голодомор – штучно створений у 1932-1933 роках більшовицьким режимом СРСР. Голод від якого загинули мільйони українців.

Світова історія досі не знала такого жахливого винищення народу, яке на сьогодні можна з повнимс правом можна назвати геноцидом – злочином проти людства. Штучний голодомор став нашою національною катастрофою, наслідки якої відчуваються і досі.

Щоб розповісти дітям про голодомор, в бібліотеках району оформлено книжкові виставки, та тематичні полиці на теми “Дзвони тридцять третього…”, “Той тридцять…чорний рік”, “Не виплакані сльози України”, проводились години-реквієм “1933! Українська Голгофа”.

Кожен громадянин України повинен знати маштаби цієї трагедії, внаслідок якої в мирний час на своїй землі загинули мученицькою смертю мільйони наших земляків, зникзи з карти України сотні, тисячі сіл та хуторів. І не тільки знати і пам’ятати, а й передавати це знання дітям і онукам, робити все можливе, аби подібні трагедії не могли повторитися ніколи!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.