Л.І.Глібов
Електронний каталог
Бібліотека для дітей
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
смт.Клевань 2,
вул.І.Франка, 17
тел. (0362) 7-12-35,
моб. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця, неділя з 9.00 до 17.15
вихідний – субота
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Анонс подій


29 жовтня - "Природні заповідники України" Екологічна година

30 жовтня - "Правда про тютюн. Алкоголь руйнує життя" Година спілкування та перегляд відеосюжетів документального фільму

5 листопада - "Співець Слобожанського краю: до 195 річчя від д.н. поета Якова Щоголева" Літературна година

8 листопада - "Мужай величне наше слово" Конкурс на краще читання віршів про мову

13 листопада - "З природою треба дружити" Лялькова вистава

19 листопада - "Конвенція ООН про права дитини" Година правил

23 листопада - "Трагедія - про яку маємо пам'ятати" Година реквієм

23 листопада - "Співець душі народної (до 180 р. від д.н. Івана Нечуя-Левицького)" Година літературного портрету

27 листопада - "Україна пам'ятає (до Дня пам'яті жертв Голодомору)" Година реквієм

30 листопада - "СНІД - ворог непомітний, але смертельний" Година спілкування

Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Нарада 2014

28 листопада 2014 року об 11:00 в Клеванському селищному будинку культури відбулася нарада.

На нараді були присутні начальник відділу культури і туризму Рівненської РДА Солодуха Іван Олександрович, та працівники Рівненської районної централізованої системи публічно-шкільних бібліотек.

Нарада розпочалася з нагородження переможців районного огляду-конкурсу з питань популяризації творчості Т.Г.Шевченка.

Перше місце:

колектив ПШБ с.Зоря (завідувач Кашернюк Н.Л.).

Друге місце:

колективи ПШБ с.В.Омеляна (завідувач Вознюк О.Я.) та ПШБ с.Шубків (завідувач Драпата Т.М.)

Третє місце:

колективи ПШБ смт Квасилів (завідувач Захарчук О.М.), смт Оржів (завідувач Калініченко Р.П.), та с.Бронники

(завідувач Боришкевич Л.М.).

Четверте місце:

колектив ПШБ с.Біла Криниця (завідувач Морозюк О.Д.)

колектив ПШБ с.Верхівськ (завідувач Шкарапа Т.А.)

Начальник відділу культури і туризму Рівненської РДА Солодуха Іван Олександрович та директор Рівненської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Левчук Галина Миколаївна нагородили переможців цінними подарунками: електронна книга, Flash-накопичувачі, фотоальбоми, а також почесними грамотами за активну участь в огляді-конкурсі на кращу бібліотеку з питань популяризації творів Т.Г. Шевченка, присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка були нагороджені:

колективи ПШБ с.Городище (завідувач Климук З.О.), ПШБ с.Городок (бібліотекар Яцук М.В.), ПШБ с.Голишів (завідувач Яцук В.М.), ПШБ с.Дерев’яне (бібліотекар Маринич О.Л.), ПШБ с.Новостав (бібліотекар Сухоносова Л.О.), ПШБ с.Обарів (бібліотекар І кат. Бердич М.В.), ПШБ с.Олександрія (завідувач Мельничук Р.П.), ПШБ с.М.Шпаків (завідувач Семенчук Н.В.).

У своєму виступі начальник відділу культури і туризму Рівненської РДА Солодуха І.О. підняв питання перед працівниками, щодо ефективності та якості роботи бібліотекарів, їх тісної співпраці з органами місцевого самоврядування та сільськими громадами. Особлива увага була приділена стану виконавської дисципліни, та підготовці та проведенню культурно-мистецьких заходів до 200-річчя Т.Г.Шевченка та заходів до «Холодного Яру».

Директор Рівненської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Левчук Галина Миколаївна виклала основні вимоги до планування роботи на 2015 рік, визначила головні пріоритети трансформації діяльності бібліотек з метою зміни якості життя сільських жителів: комп’ютеризація, приєднання сільської бібліотеки до мережі Інтернет, забезпечення інформаційних запитів за допомогою Інтернет ресурсів, утвердження бібліотек як центрів освіти, духовності та дозвілля.

Завідувач відділу організаційно-методичної роботи Смоліна Олеся Петрівна доповіла про підготовку до здачі статистичних звітів, графіку здачі звітів сільських бібліотек за 2014 рік та впровадження інноваційних форм обслуговування користувачів.

Методичні поради щодо планування масової роботи сільських бібліотек та її висвітлення на сторінках веб-сайту, бібліографічної та краєзнавчої роботи, проведення довідково-бібліографічної роботи, роботи з юнацтвом та дітьми, порядок обліку нових надходжень, графік проведення переобліку книжкових фондів на 2015 н.р. надали заступник директора по роботі з дітьми Коротчук Л.П., бібліограф центральної районної бібліотеки Чудовець Г.О., та завідувач відділу обробки та комплектування Галайко В.В.

На народі також було розглянуто та вивчено працівниками бібліотек питання про організацію та проведення конкурсів в бібліотеках у 2015 році.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.