Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
смт.Клевань 2,
вул.Сагайдачного, 24
тел. (0362) 7-16-63,
моб. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Нова книга письменника «Жар-птиця долі»

10 листопада 2014 року в Клеванському НВК «школа-ліцей» відбулася презентація нової книги відомого письменника Рівненщини, члена Національної Спілки письменників України Михайла Степанюка «Жар-птиця долі». Цей захід був приурочений до Дня української писемності та мови.

Діти не приховували хвилювання, чекаючи на знаменитого земляка. Учениця 9 класу Гунько Ольга підготувала мультимедійну презентацію. Вікторія Савчук та Ірина Лупало ознайомили присутніх із головними віхами життєвого і творчого шляху письменника. Вікторія Коптюх та Катерина Безкостна розповіли про останню книгу автора «Жар-птиця долі» цитуючи поетичні рядки.

Зав. відділом обслуговування районної бібліотеки Тимощук Лілія Георгівна зробила інформаційний огляд усієї поетичної творчості письменника

Вчителька української мови та літератури Вікторія Середа надала слово автору, який поділився своїми роздумами про сьогодення, нелегку долю України та надію на те, що всі ми будемо жити за законами добра і справедливості. Письменник звернувся до учнів з проханням внести і свій вклад в розбудову нашої держави, закликав любити свою землю і пам’ятати її історичне минуле.

У такій теплій, невимушений атмосфері відбулася зустріч організована Рівненською районною бібліотекою та вчителями школи Кабою А. О. та Середою В. А.

В кінці зустрічі усі охочі отримали на згадку книгу «Жар-птиця долі» в подарунок з автографом письменника.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.