Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
смт.Клевань 2,
вул.Сагайдачного, 24
тел. (0362) 7-16-63,
моб. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Зустріч з поетесою

21 жовтня 2014 року в Комунальному закладі «Клеванська загальноосвітня школа-інтернат №1 І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради проходить тиждень української мови та писемності. В рамках цього тижня в актовому залі школи відбулася творча зустріч з поетесою Тамарою Шкіндер. Ведуча вечора вчитель української мови та літератури Ілона Свиридюк ознайомила присутніх з життєвим і творчим шляхом письменниці, особливе місце у творчості якої посідає філософська лірика, лірика громадського звучання та лірика кохання. В ній поетеса непросто висловлює почуття, а й ставить досить складні питання на які намагається самотужки знайти відповідь. Патріотизм, любов до рідного краю, до родини є стержнями громадської лірики поетеси. Вірші «Намалюй мені дощ…», «Я вертаюсь» стали піснями, автором музики до яких став відомий композитор Андрій Пастушенко.

На мультимедійній дошці демонструвалися фотографії з сімейного архіву поетеси. Учні старших класів читали вірші які ввійшли до збірки «Під сузір’ям лева». Тріо Клеванської музичної школи «Елегія» виконало пісні «Намалюй мені дощ…» та пісню «За Україну»

Районна бібліотека ознайомила слухачів з серією «Обереги земляків», які вже протягом декількох років вони випускають. У 2014 році був створений і бібліографічний нарис «Вітрила її долі» по творчості Тамари Шкіндер.

Письменниця подякувала присутнім за теплу зустріч і на її прохання всі виконали гімн України.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.