Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
смт.Клевань 2,
вул.Сагайдачного, 24
тел. (0362) 7-16-63,
моб. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Збережемо природу землі разом

В Комунальному закладі «Клеванська спеціальна ЗОШ-інтернат №1 І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради проходить тиждень «Ціннісного ставлення до природи». В рамках тижня кожного дня педагогічний колектив та учні проводять ряд заходів. Це і конкурси малюнків, години милування природою, лялькові вистави, екологічний показ мод, операція «Чисте повітря», екскурсія до тунелю кохання, майстер-клас з квілінгу «Осінній букет», зустріч з заслуженим працівником лісового господарства І.В. Чорнобаєм та багато інших.

Районна бібліотека теж прийняла участь в цьому тижні. 6 жовтня 2014 в читальному залі працівниками бібліотеки була проведена інформаційна година «Я і навколишній світ» для учнів школи.

Бібліотекар Алла Беднарчук розповіла про унікальні ландшафти, рідкісні зникаючі види флори і фауни Рівненщини та дїї держави що до їх охорони.

Заступник директора по роботі з дітьми Любов Коротчук ознайомила з періодичними виданнями «Юний натураліст», «Паросток» та книгами про природу України письменників та поетів Рівненщини: Любові Пшеничної, Петра Велесика, Неоніли Диб’як, Ростислава Солоневського, Анни Лиміч та інших, які навчають шанувати довколишній дивосвіт.

Зав. відділом обслуговування Ліля Тимощук більш детально розповіла про творчість нашого земляка Євгена Шморгуна і його книгу «Мова зела», до якої ввійшло більше 60 оповідань про рослинну символіку українського народу. А книжкова виставкв «Збережемо природу землі разом» доповнила цей захід.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.