Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
с. Зоря,
пл. В.Плютинського, 2а/1
тел. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


















Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Ми чуємо, тебе, Тарасе, крізь століття, тебе своїм сучасником звемо


20 березня 2014 року о 12:00 год. в Клеванському селищному будинку культури відбувся захід приурочений 200-річчю від дня народження українського генія культури Т.Г.Шевченка під назвою «Ми чуємо, тебе, Тарасе, крізь століття, тебе своїм сучасником звемо».

Організаторами свята виступили Клеванський селищний будинок культури сумісно з Рівненською центральною районною бібліотекою. Також у цьому заході прийняли участь усі структури Клеванського культурно-дозвіллєвого комплексу, а саме Клеванський НВК «школа-ліцей», музична школа, загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1, школа для дітей із вадами зору, Рівненський районний будинок школяра.

Свято розпочалося із презентації життєвого шляху Тараса Григоровича Шевченка та дитячою композицією «Ми діти твої Кобзарю».

Увесь захід переплітався поетичними та музичними номерами, а також театралізованими постановками за творами Т.Г.Шевченка, а саме уривком з драми «Назар Стодоля», та інсценізацією поеми «Сотник».

Присутніми на святі були голова районної ради Пилипчук В.О., начальник відділу культури та туризму Рівненської РДА Дорошенко В.В., Клеванський селищний голова Жовтянський Д.М.  а також директори структур КДК.

Захід завершився флешмобом «Ми за мир» на якому прозвучала авторська пісня художнього керівника будинку культури Дикало О.А. у виконанні працівників дитячої музичної школи та центральної районної бібліотеки. На закінчення у небо були випущені жовто-блакитні кульки.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.