Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
с. Зоря,
пл. В.Плютинського, 2а/1
тел. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Archive for the ‘Технічні новинки’ Category

Арт-композиція ПАЗЛИ

Поглянь на світ “по-дорослому”: те, що може відбутися на вулицях і довкола тебе – це не гра. Тобі випало зростати саме тоді, коли наша країна переживає важкі випробування. Насправді війна, конфлікти, переселення, бомбування та теракти – це дуже небезпечно. До подібних ситуацій нас не гтували, і ми часто не знаємо, як діяти.

В читальному залі Рівненської районної біліотеки Оксана Салівончик (тренерка Центру підтримки громадських ініціатив “Чайка”) провела захід “Арт-композиція ПАЗЛИ”, приурочений до всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

Збирай кришки на протези для воїнів АТО

Рівненська районна бібліотека для дітей підтримала всеукраїнську акцію “Збирай кришки на протези для воїнів АТО”, про яку дізналися із соціальних мереж та телебачення.

У приміщенні бібліотеки була розміщена скринька для збору кришечок від пластикових бутилок.

ЕСМаР

Завідувачем відділу організаційно-методичної та інформаційної роботи Смоліною О.П. протягом квітня-травня були проведені індивідуальні зайняття по звітності у електронному вигляді “ЕСМаР Електронна система моніторингу базової мережі публічних бібліотек України”.

Участь у навчанні приймали  бібліотечні працівники Рівненської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек.

Клевань згадує Кобзаря

06 березня 2015 року в Клеванському селищному будинку культури пройшов марафон читання творів Т. Г. Шевченка «Свою Україну любіть…». Захід був присвячений 201-й річниці від дня народження видатного поета, художника, співця українського народу.

Організатором читань виступила Рівненська районна централізована система публічно-шкільних бібліотек на чолі з директором Левчук Г. М. До участі в заході також були долучені працівники Клеванської дитячої музичної школи, Клеванського НВК «школа-ліцей», Комунального закладу «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

На початку заходу були запрошені до слова начальник відділу культури і туризму Рівненської районної державної адміністрації Іван Солодуха, та голова Клеванської селищної ради Дмитро Жовтянський

Далі усім присутнім було продемонстровано відеопрезентацію “Сучасна Україна очима Т.Г.Шевченка”, яку розробили  завідувач методичного відділу Смоліна Олеся Петрівна та інженер-електронік Осійчук Вадим.

В ході марафону вірші Шевченка декламували бібліотекарі центральної районної бібліотеки, публічної бібліотеки с. Шубків, а бібліотекар шкільного відділу с. Білів Леміч О. Й. ще й зачитала присутнім власний вірш, на написання якого її надихнула творчість Кобзаря та теперішня ситуація в країні.

Директор Комунального закладу «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради Фалко Є. В. вразила чуттєвістю прочитання поеми «Наймичка».

Хор викладачів Клеванської дитячої музичної школи зворушив сильним виконанням творів Шевченка, які були покладені на музику. Прозвучали і «Думи, мої думи», і «Заповіт».

Вчитель Клеванського НВК «школа-ліцей» Давидюк Оксана виступила з романсом на слова Шевченка «Все йде, все минає».

Завершився марафон читань інсценізацією поеми «Сотник» у виконанні драматичного колективу працівників центральної районної бібліотеки «Тандем» під керівництвом Ольги Дикало.

Марафон читань зібрав повний зал поціновувачів творчості Кобзаря. У скрутні часи люди повертаються до витоків своєї народності, гідності, волі.

Саме це і уособлює в собі Шевченко. Саме він надихає жити і берегти себе та Україну.

English 1,2,3 в бібліотеці

English 1,2,3 в бібліотеці

24 липня 2013 року в приміщенні читального залу ПШБ смт Квасилів відбулася презентація нового проекту програми бібліоміст “English 1,2,3 в бібліотеці”. Книгозбірня першою в Рівненському районі пропонує користувачам інноваційну послугу вивчення англійської мови.
Кожен хто приходить в бібліотеку має можливість безкоштовно незалежно від рівня підготовки вивчити англійську мову. Учасники навчаються в якомога природніший спосіб, тому що навчання може бути різноманітним і цікавим. “English 1,2,3 в бібліотеці” це курс вивчення мови, що складається з чотирьох рівнів: перший і другий призначені для початківців, а третій і червертий – для середнього рівня. Тривалість курсу за умови відвідування бібліотеки двічі на тиждень – становить один рік.
Мета проекту – допомогти тим користувачам, які мають бажання вивчити англійську мову, але не мають такої можливості. Квасилівська ПШБ запрошує всіх хто незалежно від віку, освіти, чи професії просто хочуть вивчити та розмовляти англійською.

Навчання бібліотечних працівників по БД “Читач”

На базі Рівненської районної бібліотеки для дітей та центральної районної бібліотеки працівники відділу організаційно-методичної та інформаційної роботи проводять з 28 січня по 1 лютого 2013 року практикум бібліотечних працівників району на тему “Навчання бібліотечних працівників району по створенню електронної повнотекстової бази даних “Краєзнавство” та формуванню повнотекстової бази даних “Читач” в системі АБІС ІРБІС”.

Також були розроблені інструкції для кращого засвоєння навиків у користуванні повнотекстовими базами даних “Читач”, “Краєзнавство”.

Нижче можна скачати дані інструкції:

Інструкція по  внесенню читачів до повнотекстової БД “Читач”.

Інструкція для пошуку читачів, та їх перереєстрації, редагування у повнотекстовій БД “Читач”

Інструкція по  створенню та внесенню нових матеріалів до повнотекстової БД “Краєзнавство”.

Семінар-практикум

17 жовтня 2012 року об 11:00год в Рівненській районній бібліотеці для дітей відбувся семінар-практикум бібліотечних працівників району на тему “Інноваційні форми діяльності публічно-шкільних бібліотек на сучасному етапі”.

На який були запрошені 33 працівника публічно-шкільних бібліотек району.

Гостями семінару були: начальник відділу культури і туризму – Дорошенко Віктор Володимирович, та провідний методист Рівненської обласної бібліотеки для дітей – Лаврук Лариса Андріївна.

Регламентуючі документи додаються.

Запуск нового сайту


Запуск нового сайту
Доброго дня шановні відвідувачі нашого сайту. Як Ви вже встигли помітити Рівненська ЦСПШБ оновила свій сайт,  переїхала на новий сервер і стала доступною під новим доменним іменем.

Відтепер відвідати нашу сторінку можна за адресою www.rivnelibr.rv.ua

Стара адреса www.rivne.libr.rv.ua також буде працювати, але при вході до неї Вас буде автоматично перенаправлено на новий сайт www.rivnelibr.rv.ua.

Відтепер на сайті до кожної новини можна буде залишати свої коментарі.

Просимо Вас залишати свої відгуки та пропозиції по роботі сайту в коментарях у розділі КОНТАКТИ

Дякуємо за співпрацю.

Роль аматорського мистецтва в житті українського суспільства


Роль аматорського мистецтва в житті українського суспільства

17 травня 2012 року Рівненська обласна бібліотека спільно з Рівненським обласним центром народної творчості організували Онлайн-конференцію “Роль аматорського мистецтва в житті українського суспільства”. Рівненська ЦСПШБ також долучилася до участі в конференції. Усі присутні, які зібралися у центрі безкоштовного доступу до мережі Інтернет спостерігали за Онлайн-конференцією, та задавали питання на форумі. На які згодом отримали відповідь від доповідачів.

Онлайн-конференція

18 квітня Рівненська обласна державна бібліотека організувала онлайн-конференцію “Актуальні питання збереження і відродження культурної спадщини Рівненщини”. Від Рівненського району прийняли участь у конференції: Дорошенко Віктор Володимирович – начальник відділу культури та туризму, Бакун Олена Петрівна – провідний методист з питань охорони культурної спадщини, Лекай Галина Степанівна – секретар селищної ради, та працівники Рівненської ЦСПШБ. Усі присутні, які зібралися у центрі бескоштовного доступу до Інтернет, спостерігали за онлайн-трансляцією, та задавали питання, на які отримали відповідь від доповідачів.