Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
с. Зоря,
пл. В.Плютинського, 2а/1
тел. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Archive for the ‘Франко’ Category

Поетична пісня України

25 лютого 2016 року виповниться 145 років від дня народження видатної української поетеси, драматурга, прозаїка, літературного критика, фольклориста, перекладача, громадської та освітньої діячки – Лесі Українки (1871 – 1913).

Ім’я тендітної, але такої сильної жінки входить до тріади українських геніїв (Шевченко, Франко, Українка), як і її попередники вона здійснювала титанічну духовну роботу та внесла непосильний вклад у розвиток української літератури, забезпечивши її майбутнє на багато віків вперед.

23 лютого 2016 року у відділі обслуговування рівненської центральної районної бібліотеки до 145 річниці від дня народження Лесі Українки, завідувачем читального залу Світланою Іванівною Андрєєвою було розгорнуто виставку одного автора «Поетична пісня України», та спільно з вчителями української мови та літератури Комунального закладу «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради: Свиридюк Ілоною Миколаївною, Корсюк Оленою Анатолівною, Осійчук Світланою Степанівною та бібліотекарем Бесарабою Катериною Терентівною проведено літературну годину «Шляхами долі Лесі Українки».

Для кращого засвоєння біографічної інформації про життєвий та творчий шлях видатної поетеси увазі учнів було представлено перегляд документального фільму «Леся Українка». Також для наших юних гостей бібліотекар Ірина Громик провела літературні розваги. Під час яких діти активно брали участь у грі, вікторині, тесті, та кросворді. А ще наприкінці заходу на дітей чекала цікава та пізнавальна хвилинка Ukrainka incognita завдяки якій учні дізналися про маловідомі факти з життя поетеси.

Найкраще себе виявив учень 8 класу Ільяш Дмитро Сергійович, а розумні та кмітливі дівчатка подарували бібліотеці яскравий кольоровий плакат.

Загалом зустріч пройшла у теплій, щирій атмосфері та залишила у пам’яті наших гостей гарні незабутні спогади.