Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
с. Зоря,
пл. В.Плютинського, 2а/1
тел. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Archive for the ‘В.Олекин’ Category

с.В.Олексин відкриття бібліотеки

7 лютого 2019 року в теплій та дружній атмосфері публічної бібліотеки с. Великий Олексин відбулася довгоочікувана зустріч, присвячена закінченню ремонтних робіт, які тривалий час велися в приміщенні читальні, аби покращити умови обслуговування читачів та збирати під своєю покрівлею все більше й більше нових допитливих користувачів і талановитих особистостей.
Бібліотекарі радо зустрічали гостей, щиро зігріваючи їх сонячними усмішками та запальним позитивом. Від їх відкритості та сердечності ставало неймовірно тепло на душі. Отож, саме такою має бути сучасна книгозбірня: теплою, затишною та по домашньому гостинною!
Присутні мали можливість ознайомитися з виставкою присвяченою творчості місцевих жителів: Тетяни Фарини, Оксани Заєць, бібліотекарів Лариси Скуратової та Лариси Михальцової. Насолодитися піснями, які виконали учениці місцевої школи, та прекрасними віршами Оксани Заєць, проникливо зачитані Ларисою Скуратовою. Творчі майстрині розповіли про свої захоплення, зокрема про те, що саме спонукає їх до мистецтва та хто надихає займатися творчістю. Почуте нами не може не зацікавити, такі історії окриляють та стимулюють діяти: не сидіти на місці та творчо розвиватися.
У бібліотекарів ще багато планів для розвитку своєї книгозбірні, тому хочеться побажати їм творчих успіхів та втілення мрій у життя.

Тарас Григорович Шевченко

До Днів святкування пам’яті Тарасу Григоровичу Шевченку завідувач ПШБ с.Великий Олексин оформила книжкову і фото виставку”Тарас Григорович Шевченко – геніальний поет, художник”.

Криниці духовності, добра і моралі

Бібліотечні працівники ПШБ с. Великий Олексин та класні керівники і вчителі Ве Великоолексинського НВК “школа-сад ” часто разом готують різні позашкільні заходи, на яких піднімають важливі і актуальні питання  навчання та виховання школярів, Так у 7 класі ( Класний керівник- Бенещук Н А ) пройшла Година спілкувань “Ніколи не забувай , що ти людина”.

Завідувач ПШБ с. Великий Олексин підготувала книжкову виставку під назвою

“Криниці духовності, добра і моралі” та провела бібліографічний огляд літератури на цю тему.

9 листопада День української писемності та мови

До Дня української писемності та мови ПШБ села Великий Олексин оформлено книжкову виставку “9 листопада День української писемності та мови”

Посвята у читачі

У кінці травня 2017р. першокласники Великоолексинського НВК “школа-сад” відзначають свято “Прощання з Букварем”.

Після вивчення букваря ПШБ посвячує цих маленьких школярів у читачі бібліотеки.

Завідувач ПШБ с.Великий Олексин провела для учнів першого класу виховний захід “Посвята в читачі”. До дітей завітали казкові герої. Вони розповідали маленьким читачам, які вони стали розумні, бо читають багато різних книг.

Діти виголосили “Клятву читача”, а герої з казки подарували кожному учневі “Пам’ятку читача”.

Світле Христове Воскресіння

Найбільше, найурочистіше свято і найрадісніше свято християн – Великдень(Світле Христос Воскресіння). Це свято весняного сонця і пробудження природи.

Вселенський собор у Нікеї 325 року нової ери визначив день святкування Пасхи для всіх християн від 4 квітня до 8 травня. Усі християн готуються до цього свята. Прибирають свої домівки, прикрашають її витинанками, вивішують найкращі рушники, розписують писанки.

ПШБ с. Великий Олексин також прикрасили свою ббліотеку витинанками, писанками та вишитими рушниками. Для читачі також підготували книги, газетні статті та підготували виставку “Світле Христове Воскресіння”.

Відзначення Шевченківських днів пам’яті

Щовесни, вже багато років поспіль, вшановуємо пам’ять Т.Г.Шевченка. Тарас Григорович Шевченко своєю національною свідомістю є геній, а своєю вагою, значенням у справі національного відродження рідного краю є явище феноменальне, єдиний у цілому світі.

У ПШБ с. Великий Олексин підготовлено і проведено ряд заходів до відзначення Шевченківських днів пам’яті.

1.”За сонцем хмаронька пливе” – під такою назвою завідувач ПШБ Л.П. Скуратова  оформила виставку малюнків.

2.Підготувала книжкову виставку “Т.Г. Шевченко – непереможна велич українського народу”.

3,Взяла участь у святі “Шевченківське свято” з презентацією “Пам’янтики Т.Г. Шевченку в Україні та світі”, що провела класний керівник 7 класу О.М. Почтова Великоолексинського НВК “школа-сад”.
4.У ПШБ с. Великий Олексин бібліотекар Л.М. Михальцова  підготувала книжкову виставку “Тарас Григорович Шевченко геніальнй поет, художник”.

Котик і Півник

Завідувач ПШБ с. Великий Олексин Скуратова Л.П. разом із школярами старших класів Великоолексинського НВК “школа-сад” підготували лялькову виставу “Котик і Півник”. Виставу подивилися школярі 2-5 класів школи.

Новорічна та Різдвяна казка

Завідувач ПШБ с. Великий Олексин святково прикрасила бібліотеку до Нового року та Різдвяних свят. Оформила книжкову виставку “Новорічна та Різдвяна казка”. Підготувала виставку витинанок.

В гостях у казки

“В гостях у казки”

(виховний захід)

Підготувала завідувач ПШБ с.Великий Олексин Скуратова Л.П.

Мета заходу: показати дітям різноманіття почуттів, які відчуває читач від прочитаної книги, допомогти у книзі побачити друга, розвеселити, розсмішити, навчити.

Юні артисти (учні 6 класу: Удодік М., Євтушок О., Балагура С., Воронський М., Орлінський Н.) показали лялькову виставу «Зайчикова хатка».

Завідувач ПШБ провела відео-вікторину «Відгадай казку».