Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
с. Зоря,
пл. В.Плютинського, 2а/1
тел. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Archive for the ‘Шевченко’ Category

Пам`ятаємо Шевченка

09 березня 2018 року минає 204-та річниця з дня народження Великого Кобзаря України. Цього тижня у всіх освітніх та культурних закладах нашої країни проводяться заходи присвячені пам`яті Тараса Григоровича Шевченка.

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбувся урочистий концерт присвячений цій знаменній даті. Тут декламували твори Шевченка, демонстрували тематичні театральні постановки, виконували пісні. Зі словом до народу про Кобзаря виступили відомі люди Рівного, а також голова спілки письменників Рівненщини Ірина Баковецька.

Працівники Рівненської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Ніна Кашернюк та Ірина Громик у складі народного аматорського хору «Зоря імені В. А. Плютинського», який об`єднує в собі людей різних галузей та спеціальностей, і діє під палким керівництвом чарівної жінки Олени Коник, також прийняли участь у святі та виконали незабутній твір письменника «За байраком байрак», соліст – заслужений артист України – Микола Швидків. Колектив спільно з народним аматорським камерним хором Корецької школи мистецтв, художній керівник Надія Чекальська, виконав «Заповіт».

Девізом концерту був заклик: «Борітеся і поборите» – з цими словами ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ми здолаємо усі перешкоди. Так він заповідав своєму народу!

Чарівний світ Тараса Шевченка

Щороку 9 березня наша наша країна відмічає День народження генія українського народу, безсмертного борця за волю та незалежність, Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

До 202 річниці від знаменної дати у читальному залі відділу обслуговування Рівнеської ЦРБ до уваги наших користувачів було проведено п’ять хвилин з мистецтвом та розгорнуто однойменну книжково-ілюстративну виставку “Чарівний світ Тараса Шевченка”.

Клевань згадує Кобзаря

06 березня 2015 року в Клеванському селищному будинку культури пройшов марафон читання творів Т. Г. Шевченка «Свою Україну любіть…». Захід був присвячений 201-й річниці від дня народження видатного поета, художника, співця українського народу.

Організатором читань виступила Рівненська районна централізована система публічно-шкільних бібліотек на чолі з директором Левчук Г. М. До участі в заході також були долучені працівники Клеванської дитячої музичної школи, Клеванського НВК «школа-ліцей», Комунального закладу «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

На початку заходу були запрошені до слова начальник відділу культури і туризму Рівненської районної державної адміністрації Іван Солодуха, та голова Клеванської селищної ради Дмитро Жовтянський

Далі усім присутнім було продемонстровано відеопрезентацію “Сучасна Україна очима Т.Г.Шевченка”, яку розробили  завідувач методичного відділу Смоліна Олеся Петрівна та інженер-електронік Осійчук Вадим.

В ході марафону вірші Шевченка декламували бібліотекарі центральної районної бібліотеки, публічної бібліотеки с. Шубків, а бібліотекар шкільного відділу с. Білів Леміч О. Й. ще й зачитала присутнім власний вірш, на написання якого її надихнула творчість Кобзаря та теперішня ситуація в країні.

Директор Комунального закладу «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради Фалко Є. В. вразила чуттєвістю прочитання поеми «Наймичка».

Хор викладачів Клеванської дитячої музичної школи зворушив сильним виконанням творів Шевченка, які були покладені на музику. Прозвучали і «Думи, мої думи», і «Заповіт».

Вчитель Клеванського НВК «школа-ліцей» Давидюк Оксана виступила з романсом на слова Шевченка «Все йде, все минає».

Завершився марафон читань інсценізацією поеми «Сотник» у виконанні драматичного колективу працівників центральної районної бібліотеки «Тандем» під керівництвом Ольги Дикало.

Марафон читань зібрав повний зал поціновувачів творчості Кобзаря. У скрутні часи люди повертаються до витоків своєї народності, гідності, волі.

Саме це і уособлює в собі Шевченко. Саме він надихає жити і берегти себе та Україну.

Огляд-конкурс

10 листопада 2014 року в Рівненській районній бібліотеці для дітей відбулося засідання журі районного огляду-конкурсу на кращу публічно-шкільну бібліотеку з питань популяризації творчості Т.Г.Шевченка. До складу журі увійшли директор Рівненської ЦСПШБ Левчук Галина Миколаївна, завідувач відділу організаційно-методичної та інформаційної роботи ЦРБ Смоліна Олеся Петрівна, завідувач відділу організації каталогів та обробки літератури ЦРБ Галайко Валентина Володимирівна, заступник директора по роботі з дітьми Коротчук Любов Петрівна, головний спеціаліст відділу культури і туризму Рівненської районної державної адміністрації Кравчук Лариса Володимирівна, завідувач відділу обслуговування читачів ЦРБ Тимощук лілія Георгіївна, головний бібліограф відділу організаційно-методичної та інформаційної роботи ЦРБ, голова профспілкового комітету Чудовець Галина Олександрівна.

На порядку денному було визначення переможців районного огляду-конкурсу з питань популяризації творчості Т.Г.Шевченка.

За результатами засідання журі визначило переможців в настіпному порядку:

Перше місце зайняв колектив ПШБ с.Зоря (завідувач Кашернюк Н.Л.).

Друге місце зайняли колективи ПШБ с.В.Омеляна (завідувач Вознюк О.Я.) та ПШБ с.Шубків (завідувач Драпата Т.М.)

Третє місце зайняли колективи ПШБ смт Квасилів (завідувач Захарчук О.М.), смт Оржів (завідувач Калініченко Р.П.), та с.Бронники (завідувач Боришкевич Л.М.).

Нагородження переможців огляду-конкурсу цінними подарунками відбудеться найближчій нараді.

Також вирішено відзначити грамотами окремих активних учасників огляду-конкурсу.

Ми чуємо, тебе, Тарасе, крізь століття, тебе своїм сучасником звемо


20 березня 2014 року о 12:00 год. в Клеванському селищному будинку культури відбувся захід приурочений 200-річчю від дня народження українського генія культури Т.Г.Шевченка під назвою «Ми чуємо, тебе, Тарасе, крізь століття, тебе своїм сучасником звемо».

Організаторами свята виступили Клеванський селищний будинок культури сумісно з Рівненською центральною районною бібліотекою. Також у цьому заході прийняли участь усі структури Клеванського культурно-дозвіллєвого комплексу, а саме Клеванський НВК «школа-ліцей», музична школа, загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1, школа для дітей із вадами зору, Рівненський районний будинок школяра.

Свято розпочалося із презентації життєвого шляху Тараса Григоровича Шевченка та дитячою композицією «Ми діти твої Кобзарю».

Увесь захід переплітався поетичними та музичними номерами, а також театралізованими постановками за творами Т.Г.Шевченка, а саме уривком з драми «Назар Стодоля», та інсценізацією поеми «Сотник».

Присутніми на святі були голова районної ради Пилипчук В.О., начальник відділу культури та туризму Рівненської РДА Дорошенко В.В., Клеванський селищний голова Жовтянський Д.М.  а також директори структур КДК.

Захід завершився флешмобом «Ми за мир» на якому прозвучала авторська пісня художнього керівника будинку культури Дикало О.А. у виконанні працівників дитячої музичної школи та центральної районної бібліотеки. На закінчення у небо були випущені жовто-блакитні кульки.

Рівненщина читає Шевченка

В рамках року Т.Г.Шевченка в Україні та з нагоди 200-річчя від дня народження Кобзаря 1 березня 2014 року бібліотеки Рівненщини активно долучились до маштабної акції – флешмобу “Рівненщина читає Шевченка” ініціатором якої виступила Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека. Працівники та користувачі Рівненської центральної районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей долучилися до цього заходу.

О 13:00 год. на терасі районної бібліотеки відбувся літературний флешмоб “Рівненщина читає Шевченка”. Учасники одночасно зачитали уривок з поезії Т.Г.Шевченка “Молитва”.

Злоначинающих спини,
У пута кутії не куй,
В склепи глибокі не муруй.

А доброзиждущим рукам
І покажи, і поможи,
Святую силу ниспошли.

А чистих серцем? — Коло їх
Постави ангели свої
І чистоту їх соблюди.

А всім нам вкупі на землі
Єдиномисліє подай
І братолюбіє пошли.

Також у цей день аналогічні заходи пройшли у всіх бібліотеках Рівненського району.

Флешмоб на сторінках бібліотек Рівненського району:

Квасилів

В.Омеляна

Зоря

Малий Шпаків

Тарас Шевченко і сучасність

В читальному залі відділу обслуговування оформлена книжково-ілюстративна виставка “Тарас Шевченко і сучасність” до 200-річчя від дня народження великого Кобзаря.

До 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Тарас Шевченко і сучасність

Віртуальна виставка Тарас Шевченко і сучасність (до 200-річчя від дня народзення Тараса Шевченка)

Положення про проведення

Флешмоб «Рівненщина читає Шевченка»

Ми чуємо, тебе, Тарасе, крізь століття, тебе своїм сучасником звемо

______________

ПШБ с.Карпилівка:

Шевченко у моєму серці

До 200 річчя Т.Г.Шевченка

ПШБ с.Олександрія:

Літературно-музичне свято до 200р

До 200 річчя від дня народження Т.Г.Шевченка – відео

Величне слово Кобзаря бринить у наших душах

ПШБ с.Шпанів

Ми читаємо Шевченка

Книжкові виставки “Вічний як народ”, «Український книгозбір», «Читати знову модно»

ПШБ с.Корнин

Жіночі образи у творчості Шевченка

Виставка Кобзарів

ПШБ с.В.Омеляна

Шевченко в кожному селі

Презентація книг: Марієтти Шагінян перевидані з нагоди 200 річчя Т.Г.Шевченка

Поетична композиція “Чи то недоля, чи не воля”

Живуть,Тарасе любий,поміж нас…

Виставка – персоналія до 200ліття від дня народження Т.Г. Шевченка

Шевченко і Рівненщина

Фотофакт «Читаємо Шевченка»

Кобзарю!

Мені однаково

Рівненщина читає Шевченка

ПШБ с.Квасилів

На вічному шляху до Шевченка…

Шевченківський календар: день за днем…

Флешмоб в Квасилові

На вічному шляху до Шевченка

ПШБ с.Шпаків

Рівненщина читає Шевченка

ПШБ с.Зоря

Тиждень дитячого читання

Під пальцями моїми душа Шевченка промовля

Тарас Григорович Шевченко…

Шевченкова пісня у віках не старіє

Народжений Україною

Віртуальна виставка Народжений Україною

ПШБ смт. Оржів

Благослови,друже,славою святою

ПШБ смт Клевань 1

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Мова – душа народу

Не багатьом співцям судилась на світі слава як тобі

ПШБ с.Житин

Біографія Т.Г.Шевченка