Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
смт.Клевань 2,
вул.Сагайдачного, 24
тел. (0362) 7-16-63,
моб. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Archive for the ‘Презентації’ Category

Клевань

У рамках конкурсу “Моє село очима туриста”Рівненська ЦРБ підготувала проект “Клевань: з минулого в сьогодення”. Працівники бібліотеки створили план екскурсії в яку включили всі визначні місця смт Клевань. Ознайомитись з проектом можна в бібліотеці переглянувши папку та подивившись відео.

Революція гідності. Війна. Рівненщина

29.11.2016р. в Рівненській районній  бібліотеці для дітей відбувся захід, присвячений презентації сайту «Революція гідності. Війна. Рівненщина» www.memory.rv.ua та воїнам які виборюють волю та незалежність нашої держави на сході України, захищаючи нашу землю від вторгнення агресора. На сайті містяться історії про наших краян, які боролися за Гідність і Свободу, цілісність і незалежність України, європейське майбутнє. Це долі найкращих синів України, які ціною свого життя виборювали щасливе майбутнє, спокій у кожному домі, мир у нашій країні. Вони любили життя, та понад усе любили свою Батьківщину. Героям Слава! Сайт створений Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою, центральними районними та міськими бібліотеками області.

На сайті міститься історія і про чотирьох загиблих героїв-земляків Рівненського району: Бойко Олександр В’ячеславович – уродженець смт Клевань, Мельник Андрій Іванович – с.Олександрія, Свіржевський Роман Петрович – с.Корнин, Суліцький Олександр Сергійович – смт Квасилів.

На заході були присутні начальник відділу культури і туризму Рівненської районної державної адміністрації Солодуха Іван Олександрович, автор ідеї та координатор проекту – Раїса Щербан, головний спеціаліст Рівненської універсальної наукової бібліотеки, заслужений працівник культури України, директор Клеванської НВК школа-ліцей Демидович Наталія Антонівна, секретар Клеванської селищної ради Лекай Галина Степанівна, вчителі та діти комунального закладу Клеванська спеціальна загальноосвітня «школа-інтернат» №1 І-ІІІ ступенів Рівненської обласної ради, родини загиблих воїнів та учасники АТО.

Діти з комунального закладу Клеванська спеціальна загальноосвітня «школа-інтернат» №1 І-ІІІ ступенів Рівненської обласної ради Анастасія Басюк, Софія Луцик, Михайло Бережний, Олена Євчук, Аліна Фауст  вшанували пам’ять загиблих героїв віршами та піснями.

Щоб віддати шану і честь нашим героям всі присутні, по закінченню заходу, поклали квіти до Стелли відкритої в пам’ять Всенародного Кобзаря і загиблих героїв наших днів.
Презентація книги “Село над Стублою. Розповіді про Сморжів”

5 травня у Сморжівському лісництві відбулася презентація нової книги Віктора Парфенюка “Село над Стублою. Розповіді про Сморжів”.

На презентації були присутні Клеванський селищний голова Дмитро Жовтянський, Зорянський сільський голова Михайло Олійник, директор Клеванського лісового господарства Ігор Фізик, голова Рівненської обласної організації спілки журналістів Дмитро Тарасюк, член Національної Спілки журналістів Володимир Фурманчук, заслужений журналіст України Володимир Дрозюк, популярний журналіст та вихователь Тамара Лисенко, поетеса Тамара Шкіндер, член Національної Спілки письменників України Михайло Степанюк, письменник та журналіст Олександр Намозов, директор Клеванської ЗОШ № 1 Світлана Фінчук, лікар районної лікарні Каспришен Тамара, працівник обласної бібліотеки Наталія Войтович, уроженці села Сморжів, художниця Надія Кубар, поетеса Надія Таршин, Любов Куклевська, Євгенія Пікуза, Валентина Гунько (Романюк), Святослав Медвідь, Петро Медвідь, художник Олександр Кузьмич, замісник клеванського селищного голови Володимир Мокляк, лісничий сморжівського лісництва Борис Рабешко та брат нашого автора історик Сергій Парфенюк.

Мультимедійну презентацію книги “Село над Стублою. Розповіді про Сморжів” підготували і провели зав відділом обслуговування Рівненської центральної районної бібліотеки Лілія Тимощук та програмісти Сергій Заяць та Вадим Осійчук.

Клевань згадує Кобзаря

06 березня 2015 року в Клеванському селищному будинку культури пройшов марафон читання творів Т. Г. Шевченка «Свою Україну любіть…». Захід був присвячений 201-й річниці від дня народження видатного поета, художника, співця українського народу.

Організатором читань виступила Рівненська районна централізована система публічно-шкільних бібліотек на чолі з директором Левчук Г. М. До участі в заході також були долучені працівники Клеванської дитячої музичної школи, Клеванського НВК «школа-ліцей», Комунального закладу «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

На початку заходу були запрошені до слова начальник відділу культури і туризму Рівненської районної державної адміністрації Іван Солодуха, та голова Клеванської селищної ради Дмитро Жовтянський

Далі усім присутнім було продемонстровано відеопрезентацію “Сучасна Україна очима Т.Г.Шевченка”, яку розробили  завідувач методичного відділу Смоліна Олеся Петрівна та інженер-електронік Осійчук Вадим.

В ході марафону вірші Шевченка декламували бібліотекарі центральної районної бібліотеки, публічної бібліотеки с. Шубків, а бібліотекар шкільного відділу с. Білів Леміч О. Й. ще й зачитала присутнім власний вірш, на написання якого її надихнула творчість Кобзаря та теперішня ситуація в країні.

Директор Комунального закладу «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради Фалко Є. В. вразила чуттєвістю прочитання поеми «Наймичка».

Хор викладачів Клеванської дитячої музичної школи зворушив сильним виконанням творів Шевченка, які були покладені на музику. Прозвучали і «Думи, мої думи», і «Заповіт».

Вчитель Клеванського НВК «школа-ліцей» Давидюк Оксана виступила з романсом на слова Шевченка «Все йде, все минає».

Завершився марафон читань інсценізацією поеми «Сотник» у виконанні драматичного колективу працівників центральної районної бібліотеки «Тандем» під керівництвом Ольги Дикало.

Марафон читань зібрав повний зал поціновувачів творчості Кобзаря. У скрутні часи люди повертаються до витоків своєї народності, гідності, волі.

Саме це і уособлює в собі Шевченко. Саме він надихає жити і берегти себе та Україну.

Створення слайд-презентацій

24-25 лютого 2015 року на базі Рівненської районної бібліотеки для дітей методистами та програмістами Рівненської ЦРБ був проведений практикум для бібліотечних працівників району “Створення слайд-презентацій”.

Нарада 2014

28 листопада 2014 року об 11:00 в Клеванському селищному будинку культури відбулася нарада.

На нараді були присутні начальник відділу культури і туризму Рівненської РДА Солодуха Іван Олександрович, та працівники Рівненської районної централізованої системи публічно-шкільних бібліотек.

Нарада розпочалася з нагородження переможців районного огляду-конкурсу з питань популяризації творчості Т.Г.Шевченка.

Перше місце:

колектив ПШБ с.Зоря (завідувач Кашернюк Н.Л.).

Друге місце:

колективи ПШБ с.В.Омеляна (завідувач Вознюк О.Я.) та ПШБ с.Шубків (завідувач Драпата Т.М.)

Третє місце:

колективи ПШБ смт Квасилів (завідувач Захарчук О.М.), смт Оржів (завідувач Калініченко Р.П.), та с.Бронники

(завідувач Боришкевич Л.М.).

Четверте місце:

колектив ПШБ с.Біла Криниця (завідувач Морозюк О.Д.)

колектив ПШБ с.Верхівськ (завідувач Шкарапа Т.А.)

Начальник відділу культури і туризму Рівненської РДА Солодуха Іван Олександрович та директор Рівненської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Левчук Галина Миколаївна нагородили переможців цінними подарунками: електронна книга, Flash-накопичувачі, фотоальбоми, а також почесними грамотами за активну участь в огляді-конкурсі на кращу бібліотеку з питань популяризації творів Т.Г. Шевченка, присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка були нагороджені:

колективи ПШБ с.Городище (завідувач Климук З.О.), ПШБ с.Городок (бібліотекар Яцук М.В.), ПШБ с.Голишів (завідувач Яцук В.М.), ПШБ с.Дерев’яне (бібліотекар Маринич О.Л.), ПШБ с.Новостав (бібліотекар Сухоносова Л.О.), ПШБ с.Обарів (бібліотекар І кат. Бердич М.В.), ПШБ с.Олександрія (завідувач Мельничук Р.П.), ПШБ с.М.Шпаків (завідувач Семенчук Н.В.).

У своєму виступі начальник відділу культури і туризму Рівненської РДА Солодуха І.О. підняв питання перед працівниками, щодо ефективності та якості роботи бібліотекарів, їх тісної співпраці з органами місцевого самоврядування та сільськими громадами. Особлива увага була приділена стану виконавської дисципліни, та підготовці та проведенню культурно-мистецьких заходів до 200-річчя Т.Г.Шевченка та заходів до «Холодного Яру».

Директор Рівненської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Левчук Галина Миколаївна виклала основні вимоги до планування роботи на 2015 рік, визначила головні пріоритети трансформації діяльності бібліотек з метою зміни якості життя сільських жителів: комп’ютеризація, приєднання сільської бібліотеки до мережі Інтернет, забезпечення інформаційних запитів за допомогою Інтернет ресурсів, утвердження бібліотек як центрів освіти, духовності та дозвілля.

Завідувач відділу організаційно-методичної роботи Смоліна Олеся Петрівна доповіла про підготовку до здачі статистичних звітів, графіку здачі звітів сільських бібліотек за 2014 рік та впровадження інноваційних форм обслуговування користувачів.

Методичні поради щодо планування масової роботи сільських бібліотек та її висвітлення на сторінках веб-сайту, бібліографічної та краєзнавчої роботи, проведення довідково-бібліографічної роботи, роботи з юнацтвом та дітьми, порядок обліку нових надходжень, графік проведення переобліку книжкових фондів на 2015 н.р. надали заступник директора по роботі з дітьми Коротчук Л.П., бібліограф центральної районної бібліотеки Чудовець Г.О., та завідувач відділу обробки та комплектування Галайко В.В.

На народі також було розглянуто та вивчено працівниками бібліотек питання про організацію та проведення конкурсів в бібліотеках у 2015 році.

Клевань – це частка України

Клевань – це частка України

до 900-чя Клеваня

З днем народження мій рідний Клевань. Під такою назвою в Клеванському НВК школа-ліцей було проведено літературну годину присвячену 900-чю рідного селища.

Учні 8-А класу Швед Катерина, Купріян Катерина, Олесь Христина, Буткевич Владислав, Герчук Олександр; 9-А класу Синюта Наталія, Возняк Юлія, Сасюк Ганна під керівництвом класних керівників Приварської Олександри Павлівни та Мальчевської Алли Миколаївни за допомогою віршованих рядків розкрили свою любов і захоплення рідним селищем.

Добірка слайд шоу показала історичні пам’ятки Клеваня від князів Чарторийських і до „Тунелю кохання”, що є улюбленим місцем відпочинку сучасної молоді.

Родзинкою літературної години була презентація книги „Клевань: портрет на фоні епох” автором Віктором Парфенюком, що 40 років тому навчався в Клеванськії ЗОШ № 2. Учні були зачаровані розповідю про історію рідної школи, вслухалися в імена вчителів, що тут працювали, вдивлялися в рядки праці історика XIX ст. Луки Рафальського, який описував Ровенський уїзд, праця якого репринтно відтворена в книзі Віктора Парфенюка.

Приємно було бачити, як світяться вогнем гордості за рідне селище оченята молоді і слухати слова вдячності автору за його фундаментальну працю, що не залишила байдужим жодне серце і дала можливість побачити рідне селище у всій його історичній красі.

Клевань. Портрет на фоні епох

27 вересня 2013 року о 15:00 год. в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги Віктора Олексійовича Парфенюка “Клевань. Портрет на фоні епох”.
Запрошені на презентацію були Дмитро Тарасюк – голова Рівненської обласної національної спілки журналістів України, Володимир Дрозюк – заслужений журналіст України з міста Здолбунів, Олександр Намазов – письменник, редактор районної газети “Віче Костопільщини”, Парфенюк Сергій – член національної спілки письменників, Степанюк Михайло Іванович – член Національної Спілки письменників України, Солоневський Ростислав Тимофійович – поет-гумирист з Клеваня.

Майстер-клас

В читальному залі Рівненської центральної районної бібліотеки працівники відділу обслуговування провели майстер-клас по виготовленню зернівок на основі дерев’яних яєць. Допомогла підготувати захід керівник гуртка Будинку школяра Кондрачук Людмила Веніаминівна.

Дерев’яні яйця були прикрашені крупами: пшоном, гречкою, манкою, горохом, кукурудзою та насінням соняшника, огірка, гарбуза, маку та інше.

В читальному залі оформлено книжково-ілюстративну виставку “Цей безцінний скарб писанка”.

Книжкова шпаківня

19 квітня 2013 року працівники Рівненської районної бібліотеки для дітей, завітали до дитячого відділення Рівненської центральної районної лікарні, де діє міні-бібліотека. Було встановлено книжкову шпаківню з дитячими газетами та журналами, для усіх пацієнтів відділення.