Електронний каталог
Контакти
Рівненська обл.,
Рівненський р-н,
с. Зоря,
пл. В.Плютинського, 2а/1
тел. (097)-674-75-52
E-mail: klevan_libr@ukr.net

:: Графік роботи ::
з 9.00 до 18.15
п’ятниця з 9.00 до 17.15
вихідний – субота, неділя
останній четвер місяця санітарний день

Директор:
Левчук Галина Миколаївна

Ми в соцмережах
   

   
Посилання
Технічні можливості люб'язно надано Рівненською філією українського телекомунікаційного провайдера "ВОЛЯ"


Wi-Fi

В рамках програми "Бібліоміст" в Рівненській центральній районній бібліотеці працює "Безкоштовний Інтернет" є "Skype" та "WI-FI" - зона. Чекаємо Вас за адресою: вул. І.Франка, 17, тел. (0362) 27-12-35
Книга в кожний дім!

Нова послуга від Вашої улюбленої бібліотеки!

Любий друже, хочеш читати, але не маєш часу відвідати нашу бібліотеку – замов книгу по телефону
(0362) 27-16-63

та ел. поштою klevan_libr@mail.ru

Потрібен "Вісник державних закупівель"? Отримайте на електронну пошту безкоштовно!

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує усім, хто має читацький квиток бібліотеки на 2014 рік скористатися послугою електронної доставки документів та замовити за допомогою онлайн-форми на свою електронну поштову скриньку статті з державного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Статті надходитимуть у форматі сканованої копії, що у роздрукованому вигляді буде рівноцінною ксерокопії документа.

Здійснити замовлення можна тут.

Якщо Ви не маєте дійсного читацького квитка, зверніться до працівника Вашої районної бібліотеки і він здійснить замовлення, використовуючи власний.

Archive for the ‘Бібліоміст’ Category

Сучасна бібліотека: рухаємось вперед

Програма «Бібліоміст» спільно з Міністерством культури України, Національною парламентською бібліотекою України (НПБУ) та Українською бібліотечною асоціацією (УБА) провела третій ярмарок бібліотечних інновацій «Сучасна біліотека: РУХАЄМОСЬ ВПЕРЕД», який пройшов у Києві 24-25 вересня 2013 року.

Завідувач відділу організаційно-методичної та інформаційної роботи Смоліна О.П., та методист І категорії відділу організаційно-методичної та інформаційної роботи Шукрута Л.М.  відвідали ярмарок де взяли участь у конкурсі «Супербібліотекар», який визначав найбільш креативного, харизматичного, досвідченого фахівця-інноватора: лідера, здатного мислити стратегічно та вести за собою команду і надихати на нові проекти і звершення. У даному конкурсі бібліотекарі змагалися в ігровому форматі та продемонстрували, як вони вміють розробляти та впроваджувати проекти, потрібні їхнім громадам. Під час гри учасники дізналися про інноваційні послуги колег з інших областей, а також презентували своє вміння використовувати наявні ресурси для розвитку, виходити із складних ситуацій, проявити ерудицію і компетентність у фахових питаннях та обізнаність з сучасними тенденціями інформаційного суспільства.

Переглянути проект “ Вiblio-кроки до Європи”

Розпочались навчальні тренінги

З 21 травня 2013 року у Центрі безкоштовного доступу до мережі Інтернет розпочались навчальні тренінги “Основи комп’ютерної грамотності, та навики роботи в Інтернеті”.
Під час тренінгу учасники мали змогу ознайомитися з основами роботи за ПК. Працівники центру допомогли зареєструватися в соціальних мережах, та постійно надавали консультації по роботі за комп’ютером.


Навчання проходитиме і надалі, тому запрошуємо всіх бажаючих записатися для участі у тренінгах.

Роль аматорського мистецтва в житті українського суспільства


Роль аматорського мистецтва в житті українського суспільства

17 травня 2012 року Рівненська обласна бібліотека спільно з Рівненським обласним центром народної творчості організували Онлайн-конференцію “Роль аматорського мистецтва в житті українського суспільства”. Рівненська ЦСПШБ також долучилася до участі в конференції. Усі присутні, які зібралися у центрі безкоштовного доступу до мережі Інтернет спостерігали за Онлайн-конференцією, та задавали питання на форумі. На які згодом отримали відповідь від доповідачів.

Online-конференція


20.01.2012 у Рівненській районній ЦСПШБ на базі Центру безкоштовного доступу до мережі Інтернет відбулася Online-конференція у формі відео трансляції через сайт «Обласний інтерактивний форум» на тему «Розвиток регіонів крізь призму децентралізації влади: стан, перспективи, світовий досвід впровадження». На заході були присутніми та брали активну участь у Online-конференції, представники районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, а також – працівники Рівненської ЦСПШБ (всього на заході були присутніми 17 чоловік).
На конференції присутні могли почути виступи: першого заступника голови обласної ради М.Кривка, викладача кафедри міжнародної інформації Рівненського інституту Слов’янознавства Київського славістичного університету Т.Жовтенка та А. Матвійчука – завідувача кафедри теорії, історії, держави і права та філософії Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім.. академіка С.Дем’янчука.
Також з доповіддю виступила директор Державної обласної бібліотеки Валентина Петрівна Ярощук. І усі присутні могли почути її доповідь в якій Валентина Петрівна охарактеризувала діяльність пунктів доступу громадян до урядової інформації (ПДГ), що функціонують на базі обласної, низки районних і сільських бібліотек.

Тренінг «Спілкування по Skype»16.12.2011 року в центрі безкоштовного доступу до мережі Інтернет було проведено тренінг «Спілкування по Skype» з учнями 5-10 класів Клеванської ЗОШ №2. Учасники тренінгу реєструвалися в програмі Skype, спілкувались один з одним, обмінювалися повідомленнями під час спілкування, створювали свої групи і пробували спілкуватися з ними. Діти були задоволені наданою інформацією, адже ці навики вони зможуть використовувати у своєму подальшому житті.
Тренінг проводили методист І категорії відділу організаційно-методичної та інформаційної роботи ЦРБ Шукрута Л.М. та бібліотекар відділу обслуговування ЦРБ Громик І.П.

Урочисте відкриття пункту публічного доступу до Інтернету

Пропонуємо Вашій увазі відеозапис урочистого відкриття пункту публічного доступу до Інтернету

Бібліоміст у Клевані


14 жовтня 2011року з 11.00 год. до 12.00 год. в Будинку Культури смт.Клевань-2 , вул. Франка, 16 – відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття пункту публічного доступу до Інтернету. У рамках заходу виступали для представників засобів масової інформації ( Ведуча -завідувач відділом організаційно бібліографічної та інформаційної роботи ЦРБ Смоліна О.П., директор Рівненської районної ЦСПШБ Левчук Галина Миколаївна, провідний спеціаліст відділу культури і туризму РДА Кравчук Лариса Володимирівна; директор центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді представник виконкому селищної ради Столярчук Неоніла Олексіївна; регіональний представник програми «Бібліоміст» Краплич Оксана, директор Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №1 І-ІІІ ступеня (Комунальний заклад) Фалко Жанна Василівна.Також була присутня представник самого молодшого покоління майбутніх комп’ютерних геніїв Юрчук Юлія(виконувала пісню);

методиста І кат. відділом організаційно-бібліографічної роботи ЦРБ Шукрута Л.М.(презентація «Про розвиток наших бібліотеки »), бібліотекар відділу обслуговування ЦРБ Громик І.П.(презентація про місцевого письменника Марценковського В.В.); на протязі всієї презентації до нас була підключена по Скайпу – Рівненська державна обласна бібліотека. За допомогою цієї технології прозвучали привітання директора РДОБ, кандидата історичних наук, доцента РДГУ, заслуженого працівника культури України – Ярощук Валентини Петрівни ).


Були запрошені журналісти Бойчук Василій Антонович – головний редактор «Слово і час» Рівненський міськрайонний тижневик та Парфенюк Віктор – засновник, видавець,головний редактор газети «Клеванський тракт».

Бібліоміст у Зорі

В Зорянській публічно-шкільній бібліотеці у жовтні 2011 року офіційно відкрито центр безкоштовного користування Інтернетом. Це стало можливим завдяки Міжнародному проекту «Бібліоміст». Партнерами з реалізації даного проекту в Україні є ? Міністерство культури України, Українська бібліотечна асоціація, Агентство США з міжнародного розвитку, глобальні бібліотеки, Microsoft, Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)…
повну новину читати тут

Бібліоміст у с.В.Омеляна

Сьогодні у нас свято ми презентуєм відкриття вільного доступу до мережі Інтернет у нашій бібліотеці потрібно сказати,що послуга ця безкоштовна.Ця подія стала можливою завдяки успішній участі нашої публічно – шкільної бібліотеки у проекті програми «Бібліоміст». П’ять бібліотек Рівненського району брали участь у цьому проекті і виграли гранд,можливість безкоштовно отримати комп’ютерне обладнання: 3 компютери, принтер, сканер, наушники,3 веб-камери.
повну новину читати тут

Бібліоміст у Квасилові

У жовтні в публічно-шкільній бібліотеці смт Квасилів відбулася цікава та важлива подія – презентація нового напрямку бібліотечних послуг, а саме – безкоштовного Інтернету в нашій книгозбірні. До нас завітали учні 7-В класу Квасилівського НВК «школа-ліцей» з класним керівником Микитюк Наталією Василівною. Бібліотекарі Захарчук Оксана та Матвійчук Марія розповіли відвідувачам про програму «Бібліоміст» (завдяки якій у нас і з’явився безкоштовний Інтернет), про її основні завдання та напрямки. З зацікавленням сприйняли слухачі інформацію про перспективи модернізації бібліотек України, які повинні стати центрами вільного громадського доступу до ресурсів Інтернету і подолання цифрової нерівності в нашому суспільстві….

повну новину читати тут